Musteri Hiz: 0850 259 00 54

Fantazi Elbise Siyah Seksi Giyim

69,90 TL
Stok Kodu ML-1620
Marka For dreams
Ürün Açıklaması

 Fantazi Elbise Siyah Seksi Giyim

Mitelove

 

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Siyah

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Elbise

Mitelove

Editörün Notu

Fantazi siyah seksi elbise straplez modeliyle şık bir görünüm sağlar. Dar yapısıyla vücuda seksilik katan fantazi siyah elbise. Siyah seksi elbise ile partnerinizi baştan çıkaracak ve öz güveninizi yüksek tutabileceğiniz bir ürün. Mini elbise olmasıyla bacakları dışarıda bırakarak hoş bir görüntü veren ve erkeklerin dikkatini çeken siyah seksi elbise ile alımlı bir görüntü sergilersiniz.

Siyah elbise göbek kısmında dekolteli yapısıyla seksiliği tümüyle yaşatan bir üründür. Günlük kullanımlarda kullanılabilecek ürün olan siyah elbise geniş bir kullanım alanına sahiptir. Siyah seksi elbise birçok kadının tercihi olarak kullanılan bir üründür. Seksi duruş ve şık bir görünüm sağlamasıyla en çok kullanılan siyah seksi elbise olma özelliğine sahiptir. Kadınların seksi duruşlarını anlamlandıran siyah ve straplez tasarımlı siyah seksi elbise kadınların odak olmalarını sağlar. Girilen her ortamda şık ve çekici olmak isteyen kullanıcıların en çok kullandığı siyah renkli giyim yeni tasarımıyla siyah seksi elbise oldu.

Seksi ve dar duruşu kadar rahat kullanımıyla dikkatleri çeken siyah seksi elbise ile göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Karşı cinsin hemen hemen tüm dikkatini üstünüzde toplayacak olan siyah seksi elbise ortamda baş döndürücü etki yaratacaksınız. Siyah elbise tasarımıyla fantazilerinizi konuşturabileceğiniz bir parça. Hemen her alanda kullanabileceğiniz siyah elbise kombini ile şık olabilirsiniz. Partnerinize karşı fantazilerinizi konuşturabileceğiniz bir ürün olan fantazi siyah elbise. Fantazi siyah elbise partnerinizle hoş vakitler geçirebileceğiniz bir üründür. Fantazi siyah elbise omuzları açıkta bırakan şık tasarımdır.

Fantazi siyah elbise mini oluşuyla kalçaları ve göğüs kısmını belirgin göstermesiyle erkeklerin dikkatini çeker. Siyah elbise rahat kullanımıyla hem de şık duruşuyla göz önünde olacağınız bir kombin. Fantazi siyah elbise omuzların açıkta kaldığı dizaynıyla saçlarınızın da ön plana çıkacağı bir tasarımdır. Siyah elbise her mekanda kullanılabilen ve şık gösteren bir parçadır. Siyah seksi elbise ile her mekanın odağı olursunuz. Mite Love'da zengin çeşit ve renklerle aradığınız her ürünü bulabileceğiniz nokta.

Yorumlar
Yorum Yap