Musteri Hiz: 0850 259 00 54

Fantazi Elbise Kırmızı Seksi Giyim

69,90 TL
Stok Kodu ML-1896
Marka For dreams
Ürün Açıklaması

Fantazi Elbise Kırmızı Seksi Giyim

        Fantazi Kırmızı seksi elbise straplez modeliyle şık bir görünüm sağlar. Dar yapısıyla vücuda seksilik katan fantazi Kırmızı elbise. Kırmızı seksi elbise ile partnerinizi baştan çıkaracak ve öz güveninizi yüksek tutabileceğiniz bir ürün. Mini elbise olmasıyla bacakları dışarıda bırakarak hoş bir görüntü veren ve erkeklerin dikkatini çeken Kırmızı seksi elbise ile alımlı bir görüntü sergilersiniz.
 
Kırmızı elbise göbek kısmında dekolteli yapısıyla seksiliği tümüyle yaşatan bir üründür. Günlük kullanımlarda kullanılabilecek ürün olan Kırmızı elbise geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kırmızı seksi elbise birçok kadının tercihi olarak kullanılan bir üründür. Seksi duruş ve şık bir görünüm sağlamasıyla en çok kullanılan Kırmızı seksi elbise olma özelliğine sahiptir.
 
Kadınların seksi duruşlarını anlamlandıran Kırmızı ve straplez tasarımlı Kırmızı seksi elbise kadınların odak olmalarını sağlar. Girilen her ortamda şık ve çekici olmak isteyen kullanıcıların en çok kullandığı Kırmızı renkli giyim yeni tasarımıyla Kırmızı seksi elbise oldu. Seksi ve dar duruşu kadar rahat kullanımıyla dikkatleri çeken Kırmızı seksi elbise ile göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Karşı cinsin hemen hemen tüm dikkatini üstünüzde toplayacak olan Kırmızı seksi elbise ortamda baş döndürücü etki yaratacaksınız.
 
Kırmızı elbise tasarımıyla fantazilerinizi konuşturabileceğiniz bir parça. Hemen her alanda kullanabileceğiniz Kırmızı elbise kombini ile şık olabilirsiniz. Partnerinize karşı fantazilerinizi konuşturabileceğiniz bir ürün olan fantazi Kırmızı elbise. Fantazi Kırmızı elbise partnerinizle hoş vakitler geçirebileceğiniz bir üründür. Fantazi Kırmızı elbise omuzları açıkta bırakan şık tasarımdır.
 
Fantazi Kırmızı elbise mini oluşuyla kalçaları ve göğüs kısmını belirgin göstermesiyle erkeklerin dikkatini çeker. Kırmızı elbise rahat kullanımıyla hem de şık duruşuyla göz önünde olacağınız bir kombin. Fantazi Kırmızı elbise omuzların açıkta kaldığı dizaynıyla saçlarınızın da ön plana çıkacağı bir tasarımdır. Kırmızı elbise her mekanda kullanılabilen ve şık gösteren bir parçadır. Kırmızı seksi elbise ile her mekanın odağı olursunuz. Mite Love'da zengin çeşit ve renklerle aradığınız her ürünü bulabileceğiniz nokta.

Mitelove

 

 

ÜRETİM YERİ

Türkiye

 

İÇERİK

Düz 

 

RENK

Kırmızı 

 

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün tarafımızca özenle paketlenerek gönderilir.

Paket içeriği gizlidir. Kargo personeli dahil paket içeriğini kimse bilemez. 

Bilgileriniz firmamızın güvencesi altındadır.

 

PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Elbise

Yorumlar
Yorum Yap